VipDükkan Satış Sitesi ve Bayan Triko Trendleri

VipDükkan Satış Sitesi ve Bayan Triko Trendleri
20 Şubat 2013 tarihinde eklendi, 123 kez okundu.

2018 Bayan triko trendlerini araştırdığımızda vipdükkan satış sitesinde fashion box adı altında bir satış reyonuna rastladım. Bu kış günlerinden bahara dönerken bayanların daha da fazla ihtiyacımız olacak trikolara.

Triko ürünlerde genelde düz renklerin tercih edildiğini görüyoruz. Düz renkler bayanları daha zarif ve asil gösterdiği bir gerçek. Vipdükkan satış sitesinde bu koleksiyonu mutlaka görmenizi öneriyorum.

Ben buraya bu koleksiyonun küçük bir kısmını foto galeri olarak koyuyorum.

Sizler koleksiyonun tamamını http://www.vipdukkan.com/campaign/fashion-box/10384 adresinden görebilirsiniz.

Bu koleksiyonda dikkatimi çeken bir nokta da triko ile derinin muhteşem birlikteliği. Triko giyimlerin altına deri pantolon ya da deri taytlar öyle uyumlu ve şık duruyorlar ki siz de muhtemelen bir triko deri kombinasyonu yapmayı aklınızdan geçirmeden edemeyeceksiniz. Ayrıca triko jeans kombinasyonları da çok güzel görünüyorlar.

Aslında benim asıl anlatmak istediğim Vipdükkan sitesi ve ucuzluğu idi. Gerçekten de Vipdükkan satış sitesinde o kadar çok farklı firmanın koleksiyonları var ki ben bile şaşırdım. Mesela Fashion Box koleksiyonu olarak satışa sunulan koleksiyonun ürünlerinin ucuzluğuna inanamadım. Ürünler indirimli olarak 8 liradan başlıyor 20 liraya kadar çıkıyor. İndirimler de yüzde 60 civarında. Diğer markaların koleksiyonlarında da çok cazip indirimler gözüme çarptı.

Benim burada uzun uzadıya anlatmamın sizi sıkmasından korkarım. Bu yüzden sizleri Vipdükkan satış sitesini dolaşmaya davet ediyorum.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git